Ünlü Model Ayağından Yaralandı

Dünyanın en büyük moda etkinliklerinden biri olan New York Fashion Week kapsamında sahneye çıkan Bella Hadid, ayağını yaraladı.

Ünlü Model Ayağından Yaralandı
Ünlü Model Ayağından Yaralandı Nilay Işık
Bu içerik 3016 kez okundu.

Dünyanın en büyük moda etkinliklerinden biri olan New York Fashion Week kapsamında sahne alan ünlü model Bella Hadid, ayağını yaraladı.

Bu sene 9 ve 16 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan New York Moda Haftası kapsamında sergilenen defileler için sahne alan dünyaca ünlü modeller arasında yer alan Hadid, defile esnasında ayağını yaraladı. Instagram hikayesi üzerinden paylaşımda bulunan güzel yıldız, moda haftasının başladığın bu şekilde duyurdu.

İtalya'nın Milano şehri, Fransa'nın başkenti Paris ve İngiltere'nin başkenti Londra ile birlikte dünya çapında gerçekleştirilen en büyük dört moda haftasından birine ev sahipliği yapan New York Moda Haftası'nda giydiği ayakkabı ayağını vuran Hadid, ayağının arkasını yara bandıyla kapatmak zorunda kaldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

"Sustukça Sıra Size Gelecek"
 
Bella Hadid Bella Hadid Boy Bella Hadid Yaşı Bella Hadid Instagram Bella Hadid Ablası Bella Hadid Gigi Hadid Bella Hadid Moda Haftası New York Moda Haftası New York Fashion Week
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500