Ünlü Oyuncu Gözaltına Alındı

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Selim Erdoğan, Muğla Marmaris’te kiraladığı villada uyuşturucu ile yakalandı.

Ünlü Oyuncu Gözaltına Alındı
Ünlü Oyuncu Gözaltına Alındı Meltem Yuksel
Bu içerik 2018 kez okundu.

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan, Muğla Marmaris’te kiraladığı villada tam 840 gram esrar maddesi ve uyuşturucu madde düzeneği ile yakalandı. Oyuncu Jandarma tarafından gözaltına alındı. Marmaris İlçe Jandarma ekipleri Bozburun Mahallesi’nde bulunan bir villaya uyuşturucu madde imalatı yapıldığı şeklinde gelen ihbar üzerine baskın yaptı.

Jandarma ekipleri villada uyuşturucu yapmak için düzenek ve cam kavanozlar içinde paketlenmiş 840 gram uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Operasyon bünyesinde villada bulunan sanatçı gözaltına alındı. Muğla Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Erdoğan sorgusu alınmak üzere Marmaris Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Villayı bir süre önce kiraladığı öğrenilen oyuncunun komşusu Mehmet Çalış, Erdoğan’ın çok iyi birisi olduğunu ve herkesin onu sevdiğini, kendisine iftira atıldığını belirterek, yeni geldiğini ve sanatçının olmadığı zamanlarda bahçe düzenlemesini yaptığını şimdiye kadar da ne uyuşturucu maddesi ektiğini ne de sattığını gördüğünü ifade etti.

İddialara göre Selim Erdoğan’ın akşam saatlerinde eve baskın düzenleyen Jandarma ekiplerini içeriyi almak istemediği ve kapının önünde oyladığı belirtildi.

Eve girmeyi başaran Jandarma ekipleri bir odanın tamimiyle uyuşturucu yetiştirmek, kurutmak ve korumak üzere yapılan düzenekle karşılaştı.

Jandarma tarafından gözaltına alınan oyuncu, Bozburun Jandarma Karakolu'ndaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçmek için Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldüğü ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tipi Aşkını Buldu

 

 

Dizi Muğla Operasyon Oyuncu Sağlık Sinema Uyuşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500