Ünlü Oyuncu Gözaltında

Uzun bir aradan sonra yeni film projesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan 67 yaşındaki ünlü oyuncu İlyas Salman Aydın’da gözaltına alındı.

Ünlü Oyuncu Gözaltında
Ünlü Oyuncu Gözaltında Meltem Yuksel
Bu içerik 1691 kez okundu.

Yeni film projesi 'Trendeki Yolcu' için Aydın’da çekimlere devam eden İlyas Salman filmini tanıtmak için düzenlediği yemekte gözaltına alındı. Olay bu akşam 21.30’da Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün işletmeciliğini yaptığı Zincirlihan Otel’de yaşandı.

Edinilen bilgilere göre Salman toplantıyı düzenledikleri Zincirlihan Otel’de alkol kullanımı yasak olduğu halde dışarıdan temin ettiği alkolü kullandı. Uyarılara aldırış etmeyen oyuncu hem içmeye devam etti hem de taşkınlık çıkarttı. Bunun üzerine görevliler tarafından polise şikayet edilen sanatçı Efeler Polis Karakolu'na götürülerek gözaltına alındı.

Karakola giden filmin yönetmeni Hamit Şahin, İlyas Salman’ın yasak olduğu halde alkol tüketimi yaptığını doğruladı. Her iki tarafta birbirinden şikayetçi olduğu için ifadelerinin alındığını söyleyen Şahin gelecek olan doktor raporundan sonra sanatçının serbest kalacağını sözlerine ekledi. İfadesine başvurulan Salman daha sonra serbest bırakıldı.

 

İlyas Salman Aydın Trendeki Yolcu Hamit Şahin Alkol Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500