Ünlü Oyuncu Tacizci Çıktı

Dizilerde rol alan ünlü oyuncu Suat E.’nin, 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar göndererek taciz ettiği ortaya çıktı.

Ünlü Oyuncu Tacizci Çıktı
Ünlü Oyuncu Tacizci Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 5493 kez okundu.

Dizilerde rol alan ünlü oyuncu Suat E.’nin 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar göndererek taciz ettiği ortaya çıktı. Oyuncu 12 yaşındaki bir çocuğu taciz etmekle suçlanıyor. Mağdur çocuğun yaşadığı cinsel saldırının ayrıntıları ise savcılık tutanağına geçti.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameye göre, 7. sınıf öğrencisi mağdur çocuk, oyuncu ile sosyal medyada tanıştı. Fakat E.’nin gerçek kimliğini bilmiyordu. Çünkü E.’nin sosyal medya hesabı sahteydi ve yazışmalarında kendisini küçük çocuğa 18 yaşında olarak tanıttı.

Dakikalar içerisinde mesajlaşmanın seyri değişti. İddiaya göre ünlü oyuncu cinsel içerikli mesajlar atmaya başladı. Bundan korkan küçük kız, oyuncuyu engelledi ve derhal durumu annesine bildirdi. Mesajların içeriğinden haberdar olan ağabey Osman A. kız kardeşinin hesabından, oyuncuyla mesajlaşmaya başladı. E.’nin mesajla taciz ettiği kız çocuğuyla buluşmak için Emniyetevleri'ne randevu verdi ve buluşma noktasında kendisini bekleyen çocuğun ağabeyi ile karşılaştı.

Ağabey Osman A. ile çevrede bulunan mahalleli oyuncuya derhal müdahale ederken o anları çevrede bulunanlar da telefonlarıyla kaydetti. İstismar ve taciz şüphelisi oyuncu Suat E.’nin hemen gözaltına alındı. Savcılıktaki ifadesinde küçük kıza attığı mesajları kabul eden oyuncu; "Ben kızı 16 yaşında sanıyordum. Rızası vardı" diyerek kendini savundu. Abi oyuncu E.’den de şikayetçi olurken sözde oyuncu ise saldırıya uğradığı gerekçesiyle de şikayetçi oldu. Cinsel istismar sanığı Suat E.’nin önümüzdeki günlerde Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

Tüm yaşanan bu süreci ve ayrıntılarını  anlatan ağabey Osman A., kardeşinin sosyal medya hesabından cinsel istismara maruz kaldığını söyleyerek "Konu birinci ikinci cümleden sonra artık cinselliğe tamamen yönelmiş. Sürekli cinsel içerikli konu açmalar. Küçük çocukların peşinde olan bir tip. Takip ettiği 4 bin, 4 bin 500'e yakın kişi var ve hepsi çocuk. Kardeşimi korkutma amaçlı tehdit etmiş. Kardeşim onu engelleyip anneme söylemiş. Annem de bana. Hemen kardeşimin şifresini aldım. Kardeşim gibi konuşmaya başladım. Bir buluşma ayarladım. Buluşma yerinde direk müdahale ettik zaten. Çevreden de insanlar bizi tanıyıp bildiği için onlar da ister istemez bağrışa çağrışa geldi. Onlar da müdahale etti" dedi.

Daha sonra olay yerine bekçilerin geldiğini anlatan Osman A.,"Kelepçelenip karakola götürdüler. Ona müdahale etmemdeki amaç tamamen diğer insanların da hem kızlarını, hem çocuklarını, kardeşlerini düşünmemden dolayı. Ama ders olsun ki bir daha aynı şekilde birine yapmasın" diye konuştu.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Derdim Olsun’ Ne Kadar Kazandırdı?

 

 

 

Dizi Oyuncu Taciz Çocuk Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500