Ünlü Oyuncu Taşıyıcı Anne Oluyor

Bir süredir televizyon ekranlarında görünmeyen Cansu Dere'nin, rol alacağı yeni dizisinde taşıyıcı anne karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Taşıyıcı Anne Oluyor
Ünlü Oyuncu Taşıyıcı Anne Oluyor Nilay Işık
Bu içerik 2110 kez okundu.

Uzun süredir televizyon ekranlarından ayrı kalan ünlü oyuncu Cansu Dere'nin, taşıyıcı anne karakterine hayat vereceği yeni dizisiyle ekranlara geri döneceği ortaya çıktı.

Japon yapımı 'Mother' isimli projenin uyarlaması olan yeni bir diziyle televizyon dünyasına döneceği ortaya çıkan Dere'nin, bu karakter için çok heyecanlı olduğu öğrenildi.

Star TV ekranlarında seyirciyle buluşması planlanan dizi için Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri'nin ardından Cansu Dere ile de anlaşma imzalandı.

'Zeynep' isimli bir taşıyıcı anneyi canlandıracak olan Cansu Dere'nin, dünyaya getirdiği çocuğu kaçıran bir kadın olarak izleyici karşısına çıkacağı bilgisi alındı. Yönetmenliği Merve Girgin tarafından üstlenilen ve MF Yapım imzasını taşıyan dizinin çekimleri ise önümüzdeki günlerde başlayacak.

cansu dere cem yılmaz cansu dere taşıyıcı anne cansu dere taşıyıcı anne cansu dere yeni dizi mother uyarlaması vahide perçin merve girgin gonca vuslateri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500