Ünlü Oyuncu Yeniden Yoğun Bakımda

Hastanede tedavisine devam eden usta oyuncu Ayşen Gruda, yeniden yoğun bakıma kaldırıldı. Annesinin sağlık durumu hakkında açıklamada bulunan Elvan Gruda, “Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız" dedi.

Ünlü Oyuncu Yeniden Yoğun Bakımda
Ünlü Oyuncu Yeniden Yoğun Bakımda Meltem Yuksel
Bu içerik 820 kez okundu.

Hastanede tedavisi devam eden usta oyuncu Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda sanatçının sağlık durumu hakkında yazılı açıklama yaptı.

Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veren Gruda;  “Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız. Bu hastalıkla 1 yıldır mücadele ediyoruz. Ancak, pankreas kanseri sinsi bir yapıda olduğu için son evrede kendini belli etti. Çok değerli doktorumuz Ergün Kasapoğlu yaşam süresini ve kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için büyük emek sarf etti.

Hastane Derindere, tüm imkanlarını seferber ederek son derece özenli bir bakım yürütmekte. Biz ailesi olarak her an başındayız. Tıbbı açıdan durumu detaylı bir şekilde doktorları tarafından açıklanacaktır. Başka hiçbir bilgiye itibar etmeyiniz. Enfeksiyon riski olduğu için yoğun bakıma kimse alınamıyor. Ancak biliyoruz ki, bütün sanat dünyası, dostları, sevenleri, tüm Türkiye bizimle. Herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Gamze Özçelik İdlib’de

Ayşen Gruda Elcan Gruda Kanser Oyuncu Yeşilçam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500