Ünlü Oyuncu Yoğun Bakımda

Geçtiğimiz yıllarda mide küçültme ameliyatı olan Yıldırım Öcek, hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımda tedavisi süren oyuncunun sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Ünlü Oyuncu Yoğun Bakımda
Ünlü Oyuncu Yoğun Bakımda Meltem Yuksel
Bu içerik 1116 kez okundu.

'Avrupa Yakası' dizisinde canlandırdığı 'Sadettin Yerebakan' karakteri ile hafızalara kazınan Yıldırım Öcek, yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Duyurduğu kötü haberlerle 'sanat dünyasının felaket tellalı' olarak anılan Onur Akay, 66 yaşındaki Yıldırım Öcek'in sağlık durumu hakkında şu bilgileri verdi:

"Avrupa Yakası isimli dizide dergi patronu Sadettin Yerebakan karakterini canlandıran değerli oyuncumuz Yıldırım Öcek, şu an yoğun bakımda ve durumu çok ağır! Yaşam mücadelesi veren Öcek, daha önce mide küçültme ameliyatı olmuştu. Ancak mide küçültme ameliyatı sonrası yapılması gereken tedavilere ve özellikle bakımlara gitmeyen Yıldırım Öcek, metabolizma sıkıntıları yaşadı ve zayıflamayı durduramaz hale geldi. 4 gün önce hastaneye kaldırılan oyuncumuz maalesef komada ve tedaviye cevap vermiyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘Yasak Elma’ Setinde İpler Geriliyor

Yıldırım Öcek Ameliyat Mide Küçültme Ameliyatı Avrupa Yakası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500