Ünlü Oyuncuya Hizmetçi Dayağı

Bir dönem televizyon dünyasının aranılan isimlerinden birisi olan Sibel Turnagöl, hizmetlisinin evini soyup kendisini de dövdüğünü iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Ünlü Oyuncuya Hizmetçi Dayağı
Ünlü Oyuncuya Hizmetçi Dayağı Meltem Yuksel
Bu içerik 1025 kez okundu.

Bir döneme damga vuran isimler arasında olan Sibel Turnagöl, evini soyup kendisini dövdüğünü iddia ettiği hizmetlisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sarıyer’de ikamet eden Sibel Turnagöl, 44 yaşındaki A.T. ile anlaşmaya vardı.  Fakat bir süre sonra oyuncu hizmetlisinin evden hızlı ve telaşlı bir şekilde çıktığını fark edince çantasını kontrol etmek istedi. İddiaya göre A.T’nin çantasından, Turnagöl’ün eşi Mehmet Çelik’e ait olan bir gömlek ve kendisine ait pahalı bir markanın açık pembe ruju ve fondöteni çıktı. Hizmetlisiyle tartışmaya başlayan oyuncu, darp edildi.

 Mutfakta başlayan şiddet balkona kadar taşındı. Darp edildiği sırada hizmetlisinin kollarından kurtulduğu bir an balkona çıkıp bağırmaya başladı. Yardım çığlıklarını duyan site güvenliği olay yerine geldiğindeyse hizmetlisi koşar adımlarla yanından ayrılarak kaçtı. Turnagöl’ün şikayeti üzerine ifadesi alınan A.T. asıl mağdurun kendisi olduğunu belirtip, başka bir müşterisinin kendisine verdiği ruju gördüğünü, aynısı olabilir demesine rağmen inanmayıp tartışma başlattığını iddia ederek darp olayının gerçekleri yansıtmadığını söyledi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Boş Koltukları Gören Necati Şaşmaz Salonu Terk Etti

Sibel Turnagöl Darp Sarıyer Polis Oyuncu Mehmet Çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500