Ünlü Oyuncuyu Gözyaşlarına Boğan Kim?

Ünlü oyuncu Nihal Yalçın'ın tek kişilik tiyatro gösterisine giden Tuba Ünsal, gözyaşlarına boğulduğunu açıkladı.

Ünlü Oyuncuyu Gözyaşlarına Boğan Kim?
Ünlü Oyuncuyu Gözyaşlarına Boğan Kim? Nilay Işık
Bu içerik 1170 kez okundu.

'Yalan Dünya' dizisindeki 'Açılay' karakteri ile harikalar yaratan Nihal Yalçın'ın tek kişilik tiyatro gösterisi 'Antabus'a giden Tuba Ünsal, gözyaşlarına boğulduğunu açıkladı.

Tiyatro gösterisinin sergilendiği Semaver Kumpanya'ya ait sosyal medya hesabının paylaştığı Nihal Yalçın fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden repost eden Ünsal, oyuna dair düşüncelerini ifade eden bir yazı yazdı. Geçtiğimiz akşam izlediği 'Antabus' oyununun uzun zamandır izlediği en iyi şey olduğunu belirten ünlü oyuncu, tiyatroda da sinemada da dizide de böyle bir performans görmediğini söyledi.

Oyunu bu kadar geç izleyebildiği için üzgün olduğunu ifade eden Ünsal, takipçilerine muhakkak izlemeleri tavsiyesinde bulundu. Salondaki herkesi koltuğuna mıhlayan ve kendisini hüngür hüngür ağlatan bir performans sergilediğini ifade eden Nihal Yalçın'ın çok içten oynadığını dile getiren güzel aktris, paylaşımında oyunun yer ve zamanına dair de bilgi verdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

İstanbullu Gelin Pahalıya Mal Oldu
 
Tuba Ünsal Tuba Ünsal Çocukları Tuba Ünsal Oğlu Tuba Ünsal Kızı Tuba Ünsal Eşi Tuba Ünsal Kocası Tuba Ünsal Instagram Tuba Ünsal Mirgün Cabas Nihal Yalçın Tuba Ünsal Nihal Yalçın Antabus Semaver Kumpanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500