Ünlü Şarkıcıya Fuhuş Şoku

Dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey fuhuş şoku yaşıyor.

Ünlü Şarkıcıya Fuhuş Şoku
Ünlü Şarkıcıya Fuhuş Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 2269 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Mariah Carey’in  55 yaşındaki ablası Allison Carey , New York’ta fuhuş yaptığı iddiasıyla tutuklandı. Bu sırada Carey ise Las Vegas konseri öncesi kuliste selfie çektiriyordu. Allison, kız kardeşi Mariah’ın ünlü şarkısı 'Fantsy’nin sözlerini kullanarak internette reklam yaptığı iddiasıyla polisler tarafından gözaltına alındı. Haberlere göre reklamda; "Biraz eğlence arayan tatlı bir kadınım. Başka bir kadının yapamayacağı bir zevk dünyasına benimle çıkabilir ve yıldızları görebilirsiniz" şeklinde ifadeler yer alıyor. Bu ifadeler ünlü şarkıcının 1995 senesinde seslendirdiği ve uzun süre müzik listelerinden inmeyen 'Fantasy’nin sözlerine bağlanıyor.

46 yaşında olan dünya starı ise ablası tutuklandığı sıralarda Las Vegas'ta vereceği konser öncesi Instagram hesabından kulisteki seksi fotoğraflarını paylaşmakla meşguldü.

İki kız kardeş 1991 senesinden beri konuşmuyor. AIDS'le mücadele eden Allison, serveti 500 milyon doların üstünde olan ve Forbes dergisine göre şov dünyasının en çok kazanan sanatçılarından biri olan Mariah Carey'den maddi yardım isteyen bir video çekmiş ve kız kardeşine 'Beni terk etme, lütfen bana yardım et' diye yalvarmıştı.

mariah carey mariah carey dinle mariah carey ablası mariah carey my all mariah carey fantasy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500