Ünlü Sunucunu Tek Celsede Boşandı

Bir dönem eşi Ayşe Varol'a şiddet uyguladığı iddia edilen ancak çıkan bu iddiaları sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak yalanlayan ‘Kelime Oyunu’ isimli yarışmanın sunucusu Ali İhsan Varol’un eşinden boşandığı ortaya çıktı.

Ünlü Sunucunu Tek Celsede Boşandı
Ünlü Sunucunu Tek Celsede Boşandı Meltem Yuksel
Bu içerik 958 kez okundu.

Ali İhsan Varol’un daha önce eşi Ayşe Varol’a şiddet uyguladığı iddia edilmiş ve eşi hakaret ettiğini ve yumruk attığını öne sürerek şikayetçi olmuştu.

Varol hakkında daha sonra 3,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlanmış buna karşılık sunucu daha sonra hakkında çıkan bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

İstanbul Aile Mahkemesi'nde basına kapalı olarak görülen davada Ali İhsan Varol ile davalı Ayşe Varol çocuklarıyla birlikte katıldı. Yaklaşık yarım saat süren duruşmada mahkeme taraflara boşanma konusunda anlaşıp anlaşmadıklarını sordu. Varol çifti boşanmak istediklerini mahkemede bir kez daha tekrarlamaları üzerine, mahkeme tarafların boşanmasına karar verdi. Mahkeme çocuğun velayetini anneye verirken çiftin birbirinden ne kadar tazminat ve nafaka istediği açıklanmadı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Esra Erol’da İhanet Şoku

Ali İhsan Varol Kelime Oyunu Ali İhsan Varol Eşi Ayşe Varol Yarışma Boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500