Ünlü Yönetmen Tecavüzden Tutuklandı

Televizyon kanallarında bir dönem izlenme rekoru kıran Adını Feriha Koydum, Medcezir ve Leyla İle Mecnun gibi dizilerin sanat yönetmenliğini yapan Hakan Sur, üniversiteli genç kıza tecavüz etmekten tutuklandı.

Ünlü Yönetmen Tecavüzden Tutuklandı
Ünlü Yönetmen Tecavüzden Tutuklandı Meltem Yuksel
Bu içerik 1993 kez okundu.

Bir dönem izlenme rekoru kıran Adını Feriha Koydum, Medcezir ve Leyla İle Mecnun gibi dizilerin sanat yönetmenliğini yapan Hakan Sur, 26 yaşındaki üniversiteli genç kıza tecavüz etmekten tutuklandı.

Üniversite öğrencisi 26 yaşındaki H.B.G., eski erkek arkadaşının asistanlığını yaptığı dizilerde sanat yönetmenliği yapan Hakan Sur’la geçtiğimiz ay bir mekânda karşılaştı. Aynı masada oturan ikili bir süre sohbet ettikten sonra Sur, genç kızı "Telefonumun şarjı bitti, evim yakın, bana gidelim, şarj ettikten sonra tekrar çıkarız" diyerek evine davet ettiği H.B.G.'ye cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Genç kadın hastaneden rapor alarak şikâyetçi oldu.

Hakkında başlatılan soruşturma bünyesinde ifadesi alınan Hakan Sur, Beşiktaş’ta eğlendiklerini, gece balkonda oturduktan sonra ilişkiye girdiklerini ve kendi isteğiyle birlikte olduklarını söyledi. Kendi boyunda ve iri biriyle zorla ilişkiye girmesinin mümkün olmadığını söyleyen Sur, savcılık tarafından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilerek 'cinsel saldırı' suçundan tutuklandı.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rojda Estetik Harikası Çıktı

Adını Feriha Koydum Medcezir Leyla İle Mecnun Hakan Sur Yönetmen Sanat Yönetmeni Tecavüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500