Ünlü Yönetmenin Katili Figüran Çıktı

Genco, Kanatsız Kuşlar gibi reyting rekortmeni dizilerin yönetmenliğini yapan 58 yaşındaki yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile’deki evinde başına beyzbol sopası vurularak ve bıçaklanarak öldürüldü.

Ünlü Yönetmenin Katili Figüran Çıktı
Ünlü Yönetmenin Katili Figüran Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1167 kez okundu.

58 yaşındaki ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun, Şile'deki evinde daha önce yönetmenliğini yaptığı bir dizide figüran olarak rol alan O.A. tarafından başı ezilerek öldürüldü.

Şile Çavuşpaşa Mahallesi’nde yaşanan olay gece saat 02.00 sıralarında, yapılan bir ihbarla ortaya çıktı. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ve ilçe ekipleri adrese sevk edilen ekipler kilitli olan kapıyı kırarak içeriye girince korkunç manzara ile karşılaştı. Yönetmen Uzun'un başına beyzbol sopasıyla darbe alarak ve bıçaklanarak öldürüldüğü anlaşıldı. Ünlü yönetmenin cep telefonu ve cüzdanı ve otomobilinin çalındığı ortaya çıktı.

Cinayet Masası ekipleri, kamera görüntülerini incelerken, görgü tanıklarının ifadesine başvuruldu. Cinayeti ünlü yönetmenin figüran olarak oynattığı O.A'nın gerçekleştirdiği öğrenildi. O.A, Beylikdüzü'nde gözaltına alındı. İfadesi alınan zanlı, "Mustafa Kemal Uzun'un yönetmenliğini yaptığı bir dizide figüran olarak rol alıyorum. Dün öğle saatlerinde Mecidiyeköy'de bir kafede Mustafa Kemal Uzun ile buluştuk. Burada biraz sohbet ettikten sonra Şile'ye gittik. Burada da bir kafeye oturduk, çay kahve içtik. Sonra bir balık restoranında yemek yedik. Daha sonra Uzun'un evine geçtik. Burada alkol aldık. Sohbet sırasında aramızda tartışma çıktı. Çok öfkelendim, bıçakladım, daha sonra da beyzbol sopasıyla başına vurdum" dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

O Artık Bambaşka Biri

Beylikdüzü Beyzbol Çay Cep Telefonu Cinayet Dizi Film Mustafa Kemal Oyuncu Polis Mustafa Kemal Uzun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500