Ünlüler Makyajsız Yakalandı

Sosyal medya hesapları üzerinden aynı günde makyajsız paylaşımlar yapan ünlü isimler, akıllara 'Dünya Makyajsızlar Günü'nün olup olmayacağı sorusunu getirdi.

Ünlüler Makyajsız Yakalandı
Ünlüler Makyajsız Yakalandı Nilay Işık
Bu içerik 1856 kez okundu.

Instagram hesapları üzerinden aynı günde makyajsız hallerini paylaşan Drew Barrymore, Nilüfer ve Şebnem Ferah, akıllara 'Dünya Makyajsızlar Günü'nü kutladıkları ihtimalini getirdi.

Yoga sınıfında çektiği makyajsız bir selfie'sini takipçilerinin beğenisine sunan dünyaca ünlü oyuncu Drew Barrymore, 41 yaşında olmasına rağmen makyajsız haliyle geçer not aldı.

'Türkiye'nin incisi' olarak nitelendirdiği Antalya'da gerçekleştirilen 'EXPO' etkinliği kapsamında konser vermeye hazırlanan 61 yaşındaki Nilüfer Yumlu ise makyajsız haliyle eleştirilere maruz kaldı.

Dünyaca ünlü İngiliz hard rock grubu Deep Purple'ın vokalisti olan David Coverdale'le çekilen makyajsız ve eski bir fotoğrafını paylaşan Şebnem Ferah da makyajsız haliyle geçer not alamazken; fotoğrafın güzelliğiyle büyük beğeni topladı.

ünlülerin makyajsız halleri drew barrymore drew barrymore makyajsız şebnem ferah şebnem ferah makyajsız şebnem ferah david coverdale şebnem ferah instagram nilüfer nilüfer yumlu nilüfer makyajsız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sanatsever     2017-04-07 Nilüfer de Şebnem Ferah da kendi alanlarının virtüözleri. Bizi makyajları değil sanatları ilgilendirir. Onlar hep var olsun.