Ünlülerin Gözünden 23 Nisan

Büyük bir mücadele ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünyadaki bütün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ünlüler tarafından büyük bir coşku ile kutlandı.

Ünlülerin Gözünden 23 Nisan
Ünlülerin Gözünden 23 Nisan Nilay Işık
Bu içerik 14932 kez okundu.

 

Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünyadaki bütün çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili birçok ünlü isim de paylaşımlarda bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 1920 senesinde açılması ile birlikte kutlanmaya başlanan, egemenliğin padişahtan alınarak halka verilişini kutlamak ve savaş esnasında yetim ve öksüz kalan çocukları bir bahar şenliği ortamında sevindirmek amacını taşıyan bayram, pek çok ünlü isim tarafından özel paylaşımlarla kutlandı.

Deniz Çakır, yaptığı paylaşım ile ülkemizde çocukluğunu yaşayamayan, küçük yaşta çalışmak zorunda kalan, tacize uğrayan, sokağa çıkamayan ve çocuk yaşta evlendirilen miniklere dikkat çekerken; Can Dündar da bugünün çok anlamlı olduğunu belirtti ve bu bayramın, milli egemenlik ile çocuklara sahip çıkma günü olduğunu ifade etti.

Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun seneler önce Atatürk'ün fotoğrafı ile birlikte çekilen bir çocukluk fotoğrafını paylaşarak bayramı kutlayan Hülya Avşar'ın gönderisi ise büyük beğeni topladı.

Işın Karaca, Ferhat Göçer, Cem Yılmaz, Ayşegül Aldinç, İsmail Küçükkaya, Sıla Gençoğlu, Yıldız Tilbe, Buse Terim, Berna Laçin, Uğur Dündar, Nurgül Yeşilçay, Irmak Ünal gibi isimler yaptıkları paylaşımlarla bugünü anarken, en ilginç paylaşımı yapan isim ise Uğur Işılak oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ünlülerin 23 Nisan paylaşımları Deniz Çakır Deniz Çakır 23 Nisan Uğur Işılak Uğur Işılak 23 Nisan paylaşımı Can Dündar 23 Nisan son dakika magazin Hülya Avşar 23 Nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500