Ünlülerin Gözünden 30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94'üncü yıldönümü karşısında pek çok ünlü isim de sessiz kalmayarak sosyal medya üzerinden bu güzel bayramı kutlayan paylaşımlarda bulundu.

Ünlülerin Gözünden 30 Ağustos Zafer Bayramı
Ünlülerin Gözünden 30 Ağustos Zafer Bayramı Nilay Işık
Bu içerik 1626 kez okundu.

Atatürk önderliğinde gerçekleştirilen ve Türk milletinin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94'üncü yıldönümünü pek çok tanıdık sima da sosyal medya üzerinden kutladı.

Zafer Bayramı'nın coşkusu sosyal medya hesapları üzerinden gösteren ünlü isimlerin çoğu benzer paylaşımlarda bulundu.

Anıtkabir'den fotoğraf paylaşımı yapan Gülben Ergen, bu paylaşımı ve yıldönümü mesajıyla büyük beğeni topladı.

Yaptığı 30 Ağustos paylaşımının altına eklediği notla 15 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen darbe girişimine değinen Oktay Kaynarca, dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Sahnede bayrak sallarken çekilen bir fotoğrafının üzerinde oynama yaparak paylaşan ve Zafer Bayramı'nı kutlayan b kısa sürede yaklaşık 8 bin beğeni aldı.

"Bugün bayram ve biz kutluyoruz" diyerek Atatürk'ün bir fotoğrafını paylaşan İsmail Küçükkaya oldukça takdir toplarken; İlker Kaleli, 'O günleri sadece yaşayanlar bilir, bize de sadece öğrenmek, anlamak, saygı duymak düşer. Başka gürültüye gerek yok' ifadeleriyle bayramı kutladı.

Eski bir video paylaşan ünlü oyuncu Demet Evgar ise '30 Ağustos Zafer Bayramımızı çocukluğumdaki neşeyle kutlayacağımız günlere' cümlesiyle imalı ifadeler kullandı.

30 ağustos 30 ağustos zafer bayramı ünlülerin 30 ağustos paylaşımları mustafa ceceli gülben ergen demet evgar ilker kaleli oktay kaynarca ismail küçükkaya kenan doğulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500