Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Flaş Gelişme

Çağatay Ulusoy, Cenk Eren, Gizem Karaca uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis cezasına çarptırılmıştı. Davanın yeniden yargılanmasına bugün başlandı. Gizem Karaca, "Bu olay 7 yıldır sürüyor. Geçen yıl evlendim, anne olmak ve gelecek planlamasını yapmak istiyorum, bu engelden dolayı cesaret edemiyorum" dedi.

Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Flaş Gelişme
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Flaş Gelişme Meltem Yuksel
Bu içerik 1751 kez okundu.

Ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu 20 sanığın İstinaf Mahkemesi'nde yeniden yargılanmasına başlandı. Çağatay Ulusoy, Cenk Eren, Gizem Karaca'nın da yargılandığı davada Karaca, bu olaylar yaşandığında en daha 19 yaşında olduğunu belirterek, "Ben daha yurt dışından ailem ile birlikte geleli 3-4 sene olmuştu. Çok hızlı şekilde iş hayatına atıldım. Çalışma ortamında uyuşturucu madde ile tanıştım. Bir kaç kez arkadaş ortamında içmiştim. Ama hiçbir zaman satın almadım ve satmadım.

Hiçbir zaman üstümde bulundurmadığım için de başkasına vermem mümkün değil. Bu olay 7 yıldır sürüyor. Çok etkilendim ve yıprandım. İşim olsun, psikolojim olsun. Geçen yıl evlendim, anne olmak ve gelecek planlamasını yapmak istiyorum, bu engelden dolayı cesaret edemiyorum. Bunu göz önünde bulundurarak değerlendirmenizi istiyorum. Beraatımı talep ediyorum" dedi. Mahkeme, duruşmayı erteledi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“O Kız Ben Değilim ki”

 

 

 

 

Çağatay Ulusoy Cenk Eren Gizem Karaca Uyuşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500