Usta Oyuncunun Son Hali Korkuttu

Yıllar önce yayınlanan ‘Canım Ailem’ dizisinin oyuncuları Uğur Yücel, Şebnem Bozoklu, Ezgi Mola, Ozan Güven, Erol Avcı ve Funda Eryiğit gelenekselleşen hale gelen buluşmalarda bir araya geldi. Keyifli geceden paylaşılan fotoğrafta Yücel’in bir hayli kilo verdiği dikkatlerden kaçmadı.

Usta Oyuncunun Son Hali Korkuttu
Usta Oyuncunun Son Hali Korkuttu Meltem Yuksel
Bu içerik 753 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Uğur Yücel, yeni dizisindeki rolü için 11 ay gibi bir sürede 30 kilo vermiş ve dikkatleri üzerine çekmişti. Pek çok ünlü isim gibi bıçak altına yatmadan bu kiloları verdiği söylenen Yücel’in zayıflamak için ekmeği hayatından çıkardığı, protein ve sebze ağırlıklı beslendiği, sabah-akşam yürüyüş yaptığı ve alkolü minimuma indirdiği söylenmişti.

Usta oyuncu 2008 yılında yayınlanan ‘Canım Ailem’ dizisinden oyuncu arkadaşlarıyla buluştu. Sosyal medya hesabından gecenin bu fotoğrafını yoruma kapalı bir şekilde paylaşan Funda Eryiğit; “10 yıl geçmiş, hep mi güzel muhabbet” notunu düşerken Uğur Yücel’in zayıflığı dikkatlerden kaçmadı.

Fazla kilolarını doğal yollardan verdiği yazılıp çizilen usta ismin son görüntüsü, ünlü isimlerin ameliyat olduktan sonraki görüntülerini andırıyordu. Yücel’in aşırı zayıflamış hali sevenlerini bir hayli endişelendirdi ve korkuttu.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Ulan Hayta..."

Uğur Yücel Canım Ailem Şebnem Bozoklu Ezgi Mola Ozan güven Erol Avcı Funda Eryiğit Şebnem Bozoklu Ezgi Mola Ozan Güven Erol Avcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500