Üstsüz Fotoğraf Tecavüz Gibiymiş

Dünyaca ünlü Victoria'a Secret mankeni Sara Sampaio, üstsüz fotoğrafının çekilmesi üzerine tecavüze uğramış gibi hissettiğini açıkladı.

Üstsüz Fotoğraf Tecavüz Gibiymiş
Üstsüz Fotoğraf Tecavüz Gibiymiş Nilay Işık
Bu içerik 1789 kez okundu.

Tatil yaparken üstsüz şekilde fotoğrafları çekilen dünyaca ünlü Portekizli model Sara Sampaio, tecavüze uğramış gibi hissettiğini açıkladı.

Yazın tadını çıkarmak ve tatil yapmak amacıyla gittiği Fransa'nın güneyinde üstsüz bir şekilde güneşlenirken fotoğrafları çekilen Sampaio, magazincilere ateş püskürdü.

Üstsüz fotoğraflarının çekildiği yerin kamuya açık bir yer olmadığını vurgulayan ünlü model, mesleki hayatı boyunca pek çok defa üstsüz fotoğraf çektirdiğini fakat özel hayatında ve mahrem bir zamanda fotoğraflarının çekilmesinin kendisini çok rahatsız ettiğini söyledi.

Habersizce çekilen üstsüz fotoğraflarının basında yer almasına oldukça sert bir şekilde tepki gösteren Victoria's Secret meleği, tecavüze uğramış gibi hissettiğini açıkladı.

sara sampaio sara sampaio kim sara sampaio kaç yaşında sara sampaio boyu sara sampaio instagram sara sampaio sevgilisi sara sampaio victoria's secret sara sampaio üstsüz victoria's secret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500