Vasiyet Gibi Açıklama

Pop müziğin güçlü isimlerinden Serdar Ortaç vasiyetname gibi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Vasiyet Gibi Açıklama
Vasiyet Gibi Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 1888 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 2014 yılında evlendiği Chloe hakkında ve evliliği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ortaç'ın bu açıklamaları vasiyetname olarak değerlendirildi.

Türk pop müziğin güçlü yorumcularından ve yüzlerce şarkıya imzasını atan ünlü şarkıcı MS hastalığına yakalanma sebebini zaman zaman düşündüğünü ve hayatında bir hata yaptığı için bu hastalığa yakalandığını ifade ederek ilginç açıklamalarda bulundu.

İşte O Açıklamalardan Dikkat Çeken Başlıklar;

"Demek ki bir hata yapmışmışım. Allah sebebiz yere hastalık vermez. Belki bana Kendine gel demiş olabilir.

Param hiçbir zaman bitmeyecek diye bir şey yok. Bana kalsa az parayla ömür boyu yaşayabilirim. Fakat bu olmaz, sorumluluklarım var.

Geç evlendim, ama sevdiğim kadını buldum. Boşanacağımıza dair çıkan dedikodular yalan. Karımı asla bırakmam.

Hanım geceleri dışarı çıkmak istiyor. Kulüplere götürüyorum. Yanında olmak istiyorum ama çok çabuk yoruluyorum. Arkadaşlarıyla dışarı çıktığı zaman da aklım kalıyor.

Chole’nin benimle param için evlendiğini zannetmem. Üstelik ben o kadar çirkin bir adam mıyım? Güzel bir kız, Serdar’da ne buluyor diyorsanız eğer, ben de bakılacak bir herifim yani.

Evlenmeden önce eşimi gizlice testten geçirdim. Bir mağazaya girdik, marka bir çanta almasını istedim. Almadı, gitti aynısının ucuzunu buldu. Bu kadar sene paramı yemedi. Bundan sonra yese ne olur ki? Ben öldükten sonra bütün param ona kalsın"

 

serdar ortaç chole chloe loughnan chloe loughnan kim serdar ortaç eşi serdar ortaç dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500