Vatan Şaşmaz Cinayetinde Flaş Gözaltı

Türkiye’yi şoke eden Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş bir gelişme yaşandı. Oyuncuyu öldürdükten sonra Filiz Aker’in intihar ettiği olayda, ceset görüntülerini internette yaydığı iddiasıyla her yerde aranan oyuncu Didem Ç. İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya’da yakalandığı açıklandı.

Vatan Şaşmaz Cinayetinde Flaş Gözaltı
Vatan Şaşmaz Cinayetinde Flaş Gözaltı Meltem Yuksel
Bu içerik 2000 kez okundu.

İstanbul'da lüks bir otelde Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra Filiz Aker'in intihar ettiği sır dolu cinayet olayında, ceset görüntülerini internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Ç. İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya'da yakalandığı öğrenildi.

Cinayetten kısa süre sonra Şaşmaz ve Aker'in ceset görüntüleri internette yayılmıştı. Başlatılan soruşturma bünyesinde daha önce bir polis memuru gözaltına alınmış, polisin eşi ve kayınbiraderinin de ifadesine başvurulmuştu.  Açığa da alınan polis memuru görüntüyü çektiğini kabul etmiş hatta eşinin kendisinin mesaide olduğuna inanmadığı için hızlı bir şekilde görüntüyü çekerek eşine gönderdiğini, eşinin de aile Whatsapp grubuna gönderdiğini öğrendiğini iddia etmişti.

Polis Başmüfettişinin yaptığı araştırma sonucunda işin detayları ortaya çıktı. Polis memurunun eşinin erkek kardeşi de görüntüyü kız arkadaşı Didem Ç.'ye gönderdiği, oyuncu olduğu öğrenilen Didem Ç.'nin de görüntüyü bazı basın kuruluşlarına satmaya çalışıp sosyal medyada yayılmasından sorumlu olduğunu belirlemişti. Didem Ç.'nin görüntüyü satmak için bazı basın kuruluşlarıyla yaptığı Whatsapp yazışmaları medyaya yansımıştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Halit Ergenç İsyan Etti

 

Aile Aydın Filiz Aker Gözaltı İntihar İstanbul Kadın Konya Oyuncu Para Polis Vatan Şaşmaz Whatsapp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500