‘Vatanım Sensin’ İçin Geri Sayım Başladı

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın paylaştığı yeni dizi 'Vatanım Sensin’in yayınlanmasına saatler kaldı.

‘Vatanım Sensin’ İçin Geri Sayım Başladı
‘Vatanım Sensin’ İçin Geri Sayım Başladı Meltem Yuksel
Bu içerik 2218 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kanal D ekranlarında bugün saat 20.00’da seyircisiyle buluşacak olan 'Vatanım Sensin' isimli dizi için geri sayım başladı. Çok güçlü oyuncuların yanı sıra prodüksiyonuyla da bütün dikkatleri üzerine çekmeye başaran dizi yaklaşık 5 ay süren çalışmanın ardından merakla beklenen dizi için nefesler tutuldu.

İşgal zamanında parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme çabasını anlatan 'Vatanım Sensin' dizisinde her şey ince eleyip sık dokunuldu. Selanik topraklarından İzmir topraklarına kadar uzanan sahnelerde kullanılmak için 2 bin tane kostüm hazırlandı.

Türk ve Yunan askerlerinin işgal sahnesinde kullanacağı kostümlerden ise bin tane dikildi. O dönemin Selanik’i, İzmir’in Kordon’u ve Kemeraltı’sını izleyiciye tam aktarabilmek için yeni bir şehir neredeyse yeniden inşa edildi. Çalışmalarda ise 250 kişi görev aldı.

Savaş sahnelerinde hiçbir atın zarar görmemesi için özel karavan ve branşı tamamen et üzerine olan veteriner hekimler hazır bulundu. Bu akşam bütün Türkiye Kanal D ekranlarında ‘Vatanım Sensin’de buluşacak. Siz de sakın kaçırmayın.

Vatanım Sensin Halit Ergenç Bergüzar Korel Onur Saylak Kanal D
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500