‘Vefasız’ Haberlerine Ateş Püskürdü

Yonca Evcimik, ‘Çılgın Bediş’ dizisinde kapıcı rolündeki Abdülhamit Danışır’ı tanıyamadığı için bazı magazin sitelerinde vefasızlıkla suçlandı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan şarkıcı, “iş ortalığı bulandırmaya ve gündem işgal etmeye gelince aslan kesiliriz” şeklinde tepkisini dile getirdi.

‘Vefasız’ Haberlerine Ateş Püskürdü
‘Vefasız’ Haberlerine Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 635 kez okundu.

1997 yılının fenomen dizisi olan ‘Çılgın Bediş'teki kapıcı Abdül'ü canlandıran Abdülhamit Danışır'ın dini kitaplar satarak geçiminin sürdürmesi herkesi üzmüştü. Danışır, bir zamanlar aynı dizide rol aldığı Yonca Evcimik'ten kendisine yardım etmesini istemişti.

Bir açılışta muhabirler "Abdülhamit Bey zor durumda yardım eder misiniz?" diye sorunca Evcimik, "O kim ya?" diyerek cevap verince soru "Çılgın Bediş'te kapıcı Abdül rolünde oynamıştı." denilince şarkıcı tanıyamadığını ifade etmişti.

Basında vefasızlıkla suçlanan Yonca Evcimik, sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı;

Bugün çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yapmak istiyorum. Bambaşka bir organizasyon sırasında bana uzatılan mikrofonların “ Abdülhamit Bey zor durumdaymış “ sorusuna gayet insani bir şekilde “ O kim? “ diyerek karşılık verdim. Daha sonra “ Çılgın Bediş dizisinde kapıcı rolünü oynayan kişi Albülhamit Danışır “ diye hatırlatıldığında, konuyla alakalı bir bilgim olmadığını söyledim. Buradan hareketle benle ilgili çıkan “ saygısız, vefasız “ başlıklı haberleri üzüntü ile karşıladım. Kimin kime hangi yardımı yaptığına ya da yapacağına, bu konuların konuşulmasının yanlış olduğuna inananlardanım. Ve yine konuyla alakalı daha önceden bir toplantı esnasında bir magazin programı arayıp yorum almak istediğinde o telaşla kişiyi hatırlamama rağmen çok üzüldüğümü söyledim. 1997 senesinde çekilmiş bir dizinin tüm kadrosunun isimlerini 2018 yılında benden tek kalemde hatırlamamın istenmesi haksızlık olur. Kaldı ki o dönem birlikte çalıştığımız ablam hatırlattı o dizi esnasında astım hastası olan Abdülhamit Bey’e ilaç yardımı yapıyormuşum. Çok üzücü böyle şeyleri açıklamak zorunda bırakılmak. Ben magazin programlarını takip eden, konulara hakim olan bir insan değilim. Ama böyle bilip bilmeden konuşulup, başlıklar atılması insanı çok üzüyor. Türlü kampanyalar yaparız, önemli işler için çağrıda bulunuruz hiç biri haber olmaz, iş ortalığı bulandırmaya ve gündem işgal etmeye gelince aslan kesiliriz.

Yonca Evcimik"

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kardashian’ın Rakibi Türk Çıktı

 

 

Yonca Evcimik Çılgın Bediş Abdülhamit Danışır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500