Vefatının Ardından Özeli Ortaya Döküldü

Oya Aydoğan'ın, bir magazin programının canlı yayınına bağlanan oğlu, annesinin bıraktığı özel kasadan ve mirastan bahsetti.

Vefatının Ardından Özeli Ortaya Döküldü
Vefatının Ardından Özeli Ortaya Döküldü Nilay Işık
Bu içerik 2204 kez okundu.

Bir magazin programının canlı yayınına bağlanarak annesinin bıraktığı özel kasadan ve mirastan bahseden Gurur Aydoğan, çarpıcı ifadeler kullandı.

Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan 'Duymayan Kalmasın' isimli programa canlı yayına bağlanarak konuk olarak katılan canlı olarak Gurur Aydoğan, annesine dair ilgi çekici şeyler söyledi.

Annesini özlediğini fakat hayatın bir şekilde devam ettiğini söyleyen genç adam, annesinden kendisine hayatı boyunca yetecek kadar maddi bir birikim kaldığını açıkladı.

Bülent Ersoy'un kendisinden telefon beklediğini de belirten Gurur Aydoğan, en kısa zamanda Diva'yı arayacağını ve aralarındaki buzları eriteceklerini ifade etti.

Annesi Oya Aydoğan'ın özel kasasını açtığını da sözlerine ekleyen genç adam, kasanın içinde neler olduğu sorusunu özel olarak konuşmak istediğini söyleyerek herkesi meraklandırdı.

oya aydoğan oya aydoğan vefat etti oya aydoğan öldü oya aydoğan neden öldü oya aydoğan bülent ersoy oya aydoğan kasa oya aydoğan özel kasa oya aydoğan miras oya aydoğan oğlu gurur aydoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500