Velayet Davasında Tanık Nilüfer Oldu

Eski eşi oyuncu Deniz Uğur'a velayet davası açan Reha Muhtar, ikiz çocuklarını alabilmek için eski sevgilisi Nilüfer, şahitlik yaptı.

Velayet Davasında Tanık Nilüfer Oldu
Velayet Davasında Tanık Nilüfer Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 2242 kez okundu.

Oyuncu Deniz Uğur, 7 yaşındaki ikiz çocuklarının velayetini alabilmek için Reha Muhtar’a İstanbul Aile Mahkemesinde dava açmıştı.

Davanın bugünkü duruşmasına, davacı Deniz Uğur ile davalı Reha Muhtar avukatlarıyla katıldı. Reha Muhtar’ın eski eşi şarkıcı Nilüfer ve manevi kızları Ayşe Tolga da bir önceki celse alınan karar gereği tanık olarak dinlenmek üzere adliyeye geldi. Gizli görülen duruşmada, ilk önce Nazlı Tolga’nın daha sonra ise Nilüfer’in ifadesi alındı. Duruşma ertelendi.

Yaklaşık 1 saat süren duruşma sonrası, Nilüfer ve Ayşe Tolga salondan birlikte çıktı. Deniz Uğur tek başına adliyeden ayrılırken, Nilüfer, Reha Muhtar ve Ayşe Tolga bir süre adliyenin önünde avukatlarıyla sohbet etti. Ayşe Tolga’nın üzerindeki okul kıyafeti dikkat çekerken, basına çekim nedeniyle tepki gösteren Nilüfer kızıyla birlikte özel araca binerek adliyeden ayrıldı.

MUHTAR VE UĞUR PROTOKOL İMZALAMIŞTI

Gazeteci Reha Muhtar ile ikizlerinin annesi Deniz Uğur 2010 yılında protokol imzalayarak ayrılmışlardı. Protokol gereği ikiz çocuklar Mina Deniz ve Poyraz Deniz’in velayetinin 18 yaşına kadar babaları Reha Muhtar’ da kalmasında anlaşılmıştı. Ayrıca protokolde anne Deniz Uğur’un çocuklarını istediği zaman Muhtar’ın yalısında görebileceği hatta yalıda iki gün kalabileceği maddesi de yer almıştı. Geçtiğimiz aylarda oyuncu Deniz Uğur bu protokole itiraz etmiş ve çocuklarının yanında kalmasını istemişti. Bunun üzerine İstanbul Aile Mahkemesinde dava açılmıştı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Nazan Öncel'in İkinci Kaybı

Deniz Uğur Reha Muhtar Nilüfer Dava Velayet Davası Çocuk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500