Velayet Davasını Kazanan Acun Oldu

Kasım 2018'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa'nın velayeti, baba Ilıcalı'ya verildi. Subaşı, mahkemenin velayet kararı sonrası sosyal medyadan açıklama yaptı.

Velayet Davasını Kazanan Acun Oldu
Velayet Davasını Kazanan Acun Oldu Meltem Yuksel
Bu içerik 964 kez okundu.

Şeyma Subaşı'nın sürekli yurtdışına gitmesi sebebiyle Acun Ilıcalı kızları Melisa'nın velayetinin kendisine verilmesi için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Acun Ilıcalı’ya verilmesini onayladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Şeyma Subaşı, "Velayet kararını saygıyla karşılıyoruz. Önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben, kızımız Melşsa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa, bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek. Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımızın mutluluğu için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Boşanmanın ardından İtalyan DJ Guido Senia ile anılan Subaşı verdiği bir röportajda “İtalyan sevgili yaptım" demek istemiyorum açıkçası. 2-3 ay önce tanıştığım biri arkadaşımdı zaten. Birkaç kere aynı ortamlarda bulunmuştuk. Boşandıktan sonra bir tık daha yakınlaştık" açıklamasında bulunmuştu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Hande Bermek’ten Tehdit İddiası

 

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Melisa Ilıcalı Velayet Velayet Davası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500