Verdiği Kiloların Yerine Silikon Taktıracak

Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile başlayan ilişkisinin ardından verdiği fazla kilolarla dikkat çeken İrem Derici'nin, bu defa da silikon operasyonuna giriştiği öğrenildi.

Verdiği Kiloların Yerine Silikon Taktıracak
Verdiği Kiloların Yerine Silikon Taktıracak Nilay Işık
Bu içerik 2030 kez okundu.

Radyocu eşi Rıza Esendemir ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra ünlü sanatçı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşamaya başlayan ve verdiği fazla kilolarla dikkat çeken İrem Derici'nin, şimdi de silikon operasyonuna giriştiği öğrenildi.

Bir yıldan uzun zamandır kilo vermeye çalışan ve yoğun bir şekilde diyet ve spor programını sürdürmekte olan Derici, vücuduyla ilgili yeni bir karar aldı.

Geçtiğimiz gün yanına birkaç dostunu da alarak Fulya Acıbadem Hastanesi'ne giden ünlü popçunun, verdiği kilolarla birlikte küçülen göğüslerini büyütmek için bıçak altına yattığı öğrenildi.

Gizli silikon operasyonu için Gülşen'in doğum yaptığı günü seçme talihsizliğini gösteren Derici, mecburen deşifre olmak zorunda kaldı. Aynı hastanede bebeğini kucağına alan şarkıcı Gülşen'i ziyarete gelenlerin Derici'nin ekibini görmesi üzerine gerçek ortaya çıktı ve ünlü popçunun silikon taktırmak için hastanede olduğu bilgisi alındı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kerimcan Amerikan Başkanlığına Soyundu
 
irem derici irem derici sevgilisi irem derici makyajsız irem derici lider şahin lider şahin selami şahin oğlu irem derici bikini irem derici instagram irem derici snapchat irem derici silikon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500