Verilen Görevi Kim Başarıyla Tamamlayacak?

Yeni bölümünü bu akşam seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'İçerde' dizisi, her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecanı zirveye taşıyacak.

Verilen Görevi Kim Başarıyla Tamamlayacak?
Verilen Görevi Kim Başarıyla Tamamlayacak? Nilay Işık
Bu içerik 4072 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

11. bölüm fragmanları ile büyük merak uyandıran 'İçerde' dizisinde Alyanak, Celal'in adamlarına görünmeden kaçmayı başarsa da hayatta kalabilmek için bir plan yapmak zorundadır.

Kebapçı Celal'in bir numarası haline gelen ve kimseye görünmeden kaçmayı başaran Alyanak'ı bulmakla görevlendirilen Sarp'a karşılık Yusuf Müdür de Mert'i görevlendirir.

Füsun için Umut'u bulmaya çalışan Mert, bir anda Yüzüklü Adam Coşkun'un hayatta olduğunu ve Celal'e tuzak kurmaya çalıştığını öğrenince ne yapacağını bilemez.

Birbirlerinden haberdar olmayan iki kardeşin yolunun hiç ummadıkları bir yerde kesişeceği bu akşamki bölümüyle nefes kesmeye hazırlanan 'İçerde' dizisi saat 20:00'de Show TV'de seyirci ile buluşacak.

içerde içerde dizisi içerde 11. bölüm içerde konusu içerde oyuncuları içerde yeni bölüm içerde fragman içerde misin içerde çağatay içerde aras bulut içerde 11. bölüm fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500