'Vezir Parmağı'na Yasak Üstüne Yasak

Senaryosu ve yönetmenliği Mahsun Kırmızıgül tarafından üstlenilen 'Vezir Parmağı' filmine yasak geldi.

'Vezir Parmağı'na Yasak Üstüne Yasak
'Vezir Parmağı'na Yasak Üstüne Yasak Nilay Işık
Bu içerik 4035 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Senaryosu, yönetmenliği ve başrolü Mahsun Kırmızıgül tarafından üstlenilen 'Vezir Parmağı' filminin gösterimine yasak getirildi.

Mersin'in Anamur ilçesinin Belediye Başkanlığın görevini yürütmekte olan MHP'li Mehmet Türe ile Kayseri'nin Develi ilçesinin Belediye Başkanı AKP'li Mehmet Cabbar belediyelerinin sinema salonunda 'Vezir Parmağı' filminin oynatılmayacağını duyurdu.

PKK terör örgütüne sempati ile baktığını, bu örgüte 'terör örgütü' diyemediğini ve operasyonlara karşı gelerek Türkiye Cumhuriyeti'ni suçladığını iddia ettikleri Kırmızıgül'e karşı birlik olan belediye başkanları, bu yasakla amaçladıkları şeyin mesaj vermek olduğunu ve birilerinin tuttuğu tarafa karşılık kendi taraflarının Türkiye Cumhuriyeti olduğunu söylediler.

Bir film yapılacaksa PKK terör örgütü ile mücadele eden asker ve polisin anlatılacağı bir film çekilmesi tavsiyesinde bulunan Mehmet Türe, senaryo konusunda sıkıntı yaşanması durumunda kendisinin yardımcı olabileceğini ifade ederek espri yaptı. 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Kek Yapan Hayranına İlan-ı Aşk Etti
 
Vezir Parmağı Vezir Parmağı Yasak Vezir Parmağı Fragman Vezir Parmağı Oyuncuları Mahsun Kırmızıgül Mahsun Kırmızıgül Yeni Filmi Mehmet Türe Mehmet Cabbar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500