Virüs mü Estetik mi?

Geçtiğimiz aylarda da Levent’te bir estetik ve sağlık merkezinden çıkarken görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz de oradaydı.

Virüs mü Estetik mi?
Virüs mü Estetik mi? Meltem Yuksel
Bu içerik 1221 kez okundu.

İki ay önce Levent'te bir estetik ve sağlık merkezinden çıkarken görüntülenen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu önceki gün de oradaydı.

45 yaşındaki oyuncu estetik yaptırdığı iddiasını ''20 yıldır böyle bir şeye ihtiyaç duymadım. Bu saatten sonra mı yaptıracağım?'' sözleriyle yalanlamıştı. İmirzalıoğlu, önceki gün yine aynı merkezdeydi. Sabah 10.00'da geldiği poliklinikte 6 saat kaldı. Çıkışta habercileri görünce şaşırdı. Muhabirlerin "Geçmiş olsun" dileklerine teşekkür eden Kenan İmirzalıoğlu bitkin görünüyordu.

Hedef şaşırtmak için "Son zamanlarda yaygın bir virüs varmış, şifayı kapmışız" dedi. Oysaki bu klinikte ağırlıklı olarak medikal estetik ve akupunktur gibi alternatif tedaviler yapılıyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun da burada gen haritasını çıkarttığı iddia edildi. Tükürük ve kan örnekleriyle çıkarılan bu harita, genlerin kromozomlar üzerindeki diziliş şeklini belirliyor. Haritadan alınan bilgilerle yaşlanmayı yavaşlatan, kişiye özel tedaviler uygulanabiliyor.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Alice Müzikali’ne Ünlü Akını

 

Kenan İmirzalıoğlu Estetik Virüs Grip Dizi Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500