Vücudunu Eleştirenleri Yerin Dibine Soktu

Tüm dünyada merakla beklenen 'Super Bowl 2017' kapsamında sahne alan Lady Gaga, vücuduna yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

Vücudunu Eleştirenleri Yerin Dibine Soktu
Vücudunu Eleştirenleri Yerin Dibine Soktu Nilay Işık
Bu içerik 1548 kez okundu.

Dünyaca ünlü bir Amerikan futbolu liginin final müsabakası olan 'Super Bowl'un devre arasında sahne alan Lady Gaga, vücuduna yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

Sahne aldığı 'Super Bowl 2017'de 13 dakikalık efsane bir performans sergileyen ve sahne şovuyla herkesi kendisine hayran bırakan Lady Gaga, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Sahnede çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü şarkıcı, vücudunun sosyal medya üzerinde konuşulan bir mesele olduğunu öğrendiği için açıklama yapmak istediğini söyledi.

Bedeni ile gurur duyduğunu belirterek takipçilerine de vücutlarıyla gurur duymaları gerektiğini hatırlatan Lady Gaga, kim olunduğunun ve ne yapıldığının hiçbir önemi olmadığını belirtti. Başarılı olabilmek için hiç kimseye ya da hiçbir şeye gerek duyulmadığını anlatabilmek için milyonlarca gerekçe sunabileceğini ifade eden başarılı sanatçı, bütün bunların şampiyonlukla ilgili olduğunu belirterek kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Survivor'da Gizli Bir Aşk Hikayesi
 
Lady Gaga Super Bowl Super Bowl 2017i Super Bowl 2017 Super Bowl Lady Gaga Lady Gaga Instagram Lady Gaga Boy Lady Gaga Million Reasons
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500