Vücuduyla Eski Sevgiliye Meydan Okudu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile başlayan ilişkisi nedeniyle magazin gündeminden düşmek bilmeyen Ebru Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Vücuduyla Eski Sevgiliye Meydan Okudu
Vücuduyla Eski Sevgiliye Meydan Okudu Nilay Işık
Bu içerik 2591 kez okundu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başladığı ilk günden beri magazin gündeminden düşmek bilmeyen ünlü model Ebru Şallı, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla büyük ilgi gördü.

Formunu pilatese borçlu olan ve sosyal medya üzerinden kendisini takip edenlere sıklıkla sağlık tüyoları veren Şallı, bu defa da suda esneme yaparken çekilen bir fotoğrafını hayranlarıyla paylaştı.

'Mutluluk hormonunu artırır' iddiasıyla denediği yöntemi takipçilerine de tavsiye eden iki çocuk annesi ünlü model, havuzda stretching (esneme) pozu verdi.

'Stretching mutluluk hormonunu hareketi geçirir; yaşam kalitenizi artırır. İçinizdeki sevgiyi, barışı, mutluluğu hayatınıza yansıtır' diyerek herkesi hareket etmeye davet eden Ebru Şallı'nın 'Hadi bakalım kim tutar sizi' ifadeleri dikkat çekti.

cem yılmaz cem yılmaz ahu yağtu ahu yağtu sinan akçıl ebru şallı ebru şallı sinan akçıl cem yılmaz ebru şallı ebru şallı instagram cem yılmaz sevgilisi ebru şallı pilates ebru şallı suda esneme stretching
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500