Vücut Kıvrımlarının Sırrını Açıkladı

Attıkları her adımla olay yaratan Kardashian ailesinin bir üyesi olan Khloe Kardashian, vücudundaki kıvrımlarını neye borçlu olduğunu açıkladı.

Vücut Kıvrımlarının Sırrını Açıkladı
Vücut Kıvrımlarının Sırrını Açıkladı Nilay Işık
Bu içerik 2109 kez okundu.

Magazin gündeminin en çok anılan ailelerinden biri olan Kardashianların bir üyesi olan ünlü model Khloe Kardashian, herkesi kendisine hayran bırakan vücut kıvrımlarını neye borçlu olduğunu açıkladı.

'Keeping up with the Kardashians' isimli televizyon programında kıvrımları için hazırladığı 11 malzemeli karışımını açıklayan 32 yaşındaki ünlü yıldız, bu sırrıyla sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Muz, ahududu, yoğurt, süt, çilek, portakal, şeftali, böğürtlen, ananas, mango ve ıspanaktan oluşan gizli karışımını seyircilerle paylaşan güzel model, bu malzemeleri blenderla karıştırdığını açıkladı.

Takip ettiği sıkı spor rutinine ek olarak tükettiği bu karışımla hem enerji bulduğunu hem de daha kolay zayıfladığını dile getiren Khloe Kardashian, herkesin bu karışımı rahatlıkla uygulayabileceğini belirtti.

kardashianlar kardashian ailesi khloe kardashian khloe kardashian vücudu khloe kardashian eski hali khloe kardashian boyu khloe kardashian instagram khloe kardashian özel karışımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500