Ya Ölürsün Ya Öldürürsün!

‘Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz’ bu akşam 71. bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Ya Ölürsün Ya Öldürürsün!
Ya Ölürsün Ya Öldürürsün! Meltem Yuksel
Bu içerik 8574 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Salı akşamlarının reyting rekortmeni ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ bu akşam yayınlanacak olan 71. bölümüyle sezon finali yapıyor. Hızır Reis, kendi canını feda ederek kollarının arasında ölen Vehbi’den sonra eve kapanır. Abisinin yadigarı olan Vehbi’nin ölümü Hızır’a çok ağır gelir.

Serkan’a verdiği görev yerine getirilemeyince Rüstem’in bütün planları alt süt olur. Kaçıp gitmeyi istese bile başladığı işi bitirmek için kalmak zorundadır.

Pusuya yatan Serkan ise son hamlesi için Hızır’ın evden çıkması beklemektedir. Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini düşünürken aslında av durumuna düşeceğinden habersizdir.

Diğer taraftan Ünal Kaplan ise, masadaki kan davasının bitmesi için Rüstem’le bir daha karşı karşıya gelecektir. Görüşme sonunda iki lider de birbirlerine düşmanlıklarını ilan eder. CIA kanadında gücünü kaybeden Rüstem ise geri adım atmayarak, restini çeker.

Meryem ise Hızır’ın dağılmasıyla gittikçe büyüyen ailesini bir arada tutmak için çabalar. Toparlanamayan Hızır Reis ise bütün işleri diğer Çakırbeyli erkeklerine bırakıp gitmek istemektedir.

Abisinin intikamını alan Ceylan’ın da aklına aynı plan vardır ve istediği tek şey ise biraz huzurdur.

Sezon finaliyle bu akşam ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak sakın kaçırmayın.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

'Adı Efsane''de Aleyna Tilki Dönemi

 

 

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz İzle ATV Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz 71. Bölüm Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz Sezon Finali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500