Yakın Arkadaş Haberlerinden Sonra Sessizliğini Bozdu

Özge Ulusoy, Arda Turan ile eski sevgilisi Hakan Baş'ın arkadaş olması haberlerinin çıkmasının ardından Arda ile ilişkilerinin olmadığını söyleyerek sessizliğini bozdu.

Yakın Arkadaş Haberlerinden Sonra Sessizliğini Bozdu
Yakın Arkadaş Haberlerinden Sonra Sessizliğini Bozdu Ecem Şenol
Bu içerik 1111 kez okundu.

Barselonalı futbolcu Arda Turan ile aşk yaşıyor haberleri sonrası manken Özge Ulusoy, katıldığı konser gecesinde sessizliğini korumuştu. Bugün eski sevgilisi Hakan Baş ile Arda Turan'ın arkadaş olduğu haberleri çıkınca Özge sessizliğini bozdu.

Hacı Sabancı'dan 3,5 ay önce ayrılan Özge Ulusoy’un Arda Turan’la olan sürpriz aşkının ardından ilginç bir tesadüf ortaya çıktı. Özge Ulusoy 2013-2014 arasında bir alışveriş sitesinin sahibi Hakan Baş ile aşk yaşadığı bilgisi ortalığı karıştırdı.

Hakan Baş'ın ortağı olan Arda Turanla yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Özge Ulusoy bugün çıkan haberlerin ardından açıklama yaptı.

Dün akşam Murat Boz konserinde objektiflere yakalanan Özge Ulusoy, kendisine yöneltilen Arda Turan sorularına sadece "Konuşmayacağım" demişti. Daha sonra da Duymayan Kalmasın'ın canlı yayına bağlanıp aşk iddialarını reddetti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İrem Derici'den Güzel Haber

Özge Ulusoy Arda Turan Aşk İddia Magazin Programı Açıklama Hakan Baş Barselona Futbolcu Aslıhan Doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500