Yakında Torununun Torununu Görecek

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çiftinin çocuklarının birinci yaş gününe Anneanne Hülya Koçyiğit de katıldı.

Yakında Torununun Torununu Görecek
Yakında Torununun Torununu Görecek Nilay Işık
Bu içerik 1790 kez okundu.

Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar ikilisinin çocuklarının birinci yaş gününe Anneanne Hülya Koçyiğit de katılım gösterdi.

2014 senesinde dünya evine girdiği eşi Düzyatan ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Emir Aras'ın birinci yaş gününü kutlayan Neslişah Alkoçlar'ı, Anneanne Hülya Koçyiğit de yalnız bırakmadı. Sosyal medya hesapları üzerinden bu özel günle ilgili paylaşımda bulunan Düzyatan ile Alkoçlar ikilisi, evlerinde verdikleri doğum günü partisinde çok özel konuklar ağırladı.

Kötü havaya rağmen bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Hülya Koçyiğit ile objektif karşısına geçerek poz veren Alkoçlar, en derin teşekkürlerini sundu. Çektiği fotoğrafı, 'Kendisi, torununun çocuğunun doğum gününde. Kocaman bir maşallah alabilir miyim kendisine?' açıklamasıyla paylaşan sosyetik güzel, beğeni yağmuruna tutuldu.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

En Sonunda Ağzını Bozduracaklar
 
neslişah alkoçlar engin altan düzyatan engin altan düzyatan eşi engin altan düzyatan karısı engin altan düzyatan çocuğu engin altan düzyatan oğlu neslişah alkoçlar hülya koçyiğit hülya koçyiğit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500