Yalçın Menteş Hem Ağladı, Hem Ağlattı

Mehmet Ali Erbil ile Tatlı Kaçıklar adlı dizide rol alarak seyircilerin gönlünde taht kuran Yalçın Menteş, 2013 yılında bacağını kaybetmesinin ardından yaşadıklarını paylaştı.

Yalçın Menteş Hem Ağladı, Hem Ağlattı
Yalçın Menteş Hem Ağladı, Hem Ağlattı Dilay Aydın
Bu içerik 12282 kez okundu.

 

Alkol batağı yüzünden bir bacağını kaybeden Yalçın Menteş, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı programa katıldı. Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğulan usta oyuncu, hastalığını ve boşandığı eşi ile olan ilişkisini de izleyicilere aktardı.

Uzun süre evli olduğu eşiyle boşanmasının ardından çok büyük sıkıntılar çektiğini dile getiren usta oyuncu, hem maddi hem de manevi olarak kimsenin yardım etmediğini, tüm sorunlarla tek başına uğraşmak zorunda kaldığını da sözlerine ekledi.

Eşi ile boşanmasının ardından felç geçiren Yalçın Menteş, hastalığının yanında borçlarla da uğraştığını ifade etti. Bu süreçte kimsenin yardımcı olmadığını, şu an ona en büyük desteğin yine eski eşinden geldiğini dile getirdi. ‘’Bana boşandığım eşim bakıyor’’ diyen Menteş, yaşadığı onca şeye rağmen etraflarındaki insanların eski eşi ve kendisi hakkında ‘birlikte yaşıyorlar’ gibi dedikodular çıkarmaktan geri durmadıklarını da ifadesine ekledi.

Ameliyat öncesi ve sonrasında yaklaşık 5 yıldır ekranlardan uzak kaldığı için mesleğini yapamayan usta oyuncu, maddi sıkıntılar çekmeye devam ettiğini de izleyicilerle paylaştı. Yardım istediği insanların hiç birinin elini uzatmadığını sözlerine ekleyen Menteş, onu kimsenin ‘neden bu kadar içtin’ şeklinde yargılamaya hakkı olmadığını, ‘’İçki içerken etrafımda 500 kişi vardı, hastalandım 200 kişi kaldı. Şu anda hayatımda toplasan 5 kişi bile yok’’ sözleri ile dile getirdi.

Yaptığı açıklamalarla stüdyodakileri de gözyaşlarına boğan Yalçın Menteş için yardım çağrısında bulunuldu. Programın sunucularından olan ve Yalçın Menteş’e yeniden oyunculuk yapabilmesi için bir fırsat verilmesini söyleyen Lerzan Mutlu, canlı yayında tüm yapım şirketlerine seslendi.

Yalçın Menteş Yalçın Menteş alkol Yalçın Menteş son durum Yalçın Menteş dizileri Söylemezsem Olmaz Lerzan Mutlu son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500