Yalçın Menteş'in Doktorundan İlk Açıklama

2 haftadır yoğun bakımda olan ve dün akşam hayatını kaybeden ünlü oyuncu Yalçın Menteş'in doktorundan ilk açıklama geldi.

Yalçın Menteş'in Doktorundan İlk Açıklama
Yalçın Menteş'in Doktorundan İlk Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 748 kez okundu.

Ağır şeker hastalığı nedeniyle 2013 yılında sağ bacağı kesilen ve 2 hafta önce fenalaşarak yoğun bakıma kaldırılan ünlü oyuncu Yalçın Menteş, hayatını kaybetti. Göztepe'de Özel Çağıner Hastanesi'nde hayatını kaybeden ünlü oyuncu Yalçın Menteş ile ilgili doktoru açıklama yaptı.

Uzman Dr Kardiyolog Ferit Tanju Ulufer; "Yapılan bütün müdahalelere rağmen 20.40'ta kardiyojenik şokla maalesef kaybettik" dedi. Ulufer hastanedeki odasında basın mensuplarına yaptığı açıklama şunları söyledi; " Yalçın Menteş 10 gündür hastanemiz yoğun bakımda devamlı kontrol işlemi altında, tıbbi takip altındaydı. Akciğer kanseri üzerine ilave olmuş zatüre nedeniyle yoğun bakımımıza getirilmişti. Solunum güçlüğü mevcuttu.

Geldiği günlerde kalp ve dolaşım sistemi normal şartlardaydı. Ancak son günlerde ortam daha değişti. Birkaç kere solunum aygıtından ayırt etmek, kendi solunumuna ortam sağlama için müdahale edilse de bu mümkün olamadı. Tekrar cihazla solunum gerçekleşti. Dün tansiyonda düşme başladı. Ritim bozuklukları başladı. Bunların tedavisini yaptık ancak akşama doğru tansiyon 8'lere düşmeye başladı. Yapılan bütün müdahalelere rağmen 20.40'ta kardiyojenik şokla maalesef kaybettik."

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Fakire Tipim Müsait Değil”

Yalçın Menteş Dizi Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500