Yalova'da Çakma Ece Seçkin Skandalı

Yalova Çınarcık’ta bulunan Deniz Feneri Beach Club isimli bir eğlence kulübünde şarkıcı Ece Seçkin yerine çakmasını çıkarttılar.

Yalova'da Çakma Ece Seçkin Skandalı
Yalova'da Çakma Ece Seçkin Skandalı Meltem Yuksel
Bu içerik 2197 kez okundu.

Yalova Çınarcık’ta bulunan Deniz Feneri Beach Club isimli mekanda skandal bir olay yaşandı. Hürriyet Gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdığı olayda Ece Seçkin’in yerine, ona çok benzeyen başka bir kadının sahneye çıkartıldığı belirtildi.

DJ kabinine geçerek yaptığı playbackle misafirleri eğlendiren çakma Seçkin hakkında Semercioğlu, uzun sarı saçları, güneş gözlüğüyle bir kadını sahneye Ece Seçkin diye çıkartılarak şarkı söyletilip dans ettirdiklerini, fakat gerçek Ece Seçkin'in, çakmasının Çınarcık'ta konser verdiğinden habersiz Yunanistan'ın Meis adasında paddle board yaptığını yazdı.

Bir süre sonra şarkıcının olaylardan haberi olduğunu belirten köşe yazarı, organizatörlerden birinin Instagram sayfasının altına, “Ece Seçkin de oradaymış. Diva diye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız” diye bir yorum bıraktı. İşte beach party olayında geldiğimiz son nokta bu…” ifadelerini kullandı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eski Futbolcunun Kaba Hali Şaşırttı

Ece Seçkin Yalova Yunanistan Cengiz Semercioğlu Hürriyet Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500