‘Yansın Geceler’le Tanınan Şarkıcı Gözaltına Alındı

İnternet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda düzenlenen narkotik operasyonunda ‘Yansın Geceler, Bonzai Bom’ gibi şarkıları seslendiren Doğan Tarda’nın gözaltına alındığı öğrenildi.

‘Yansın Geceler’le Tanınan Şarkıcı Gözaltına Alındı
‘Yansın Geceler’le Tanınan Şarkıcı Gözaltına Alındı Meltem Yuksel
Bu içerik 744 kez okundu.

İnternet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda narkotik operasyonu düzenlendi.

Operasyon kapsamında İstanbul’da ‘Yansın Geceler’ şarkısıyla Youtube üzerinden milyonlarca dinlenme rakamına ulaşan ve Heijan adıyla tanınan Doğan Tarda’nın da içlerinde bulunduğu 16 kişi yakalanarak gözaltına alındığı Türkiye genelinde ise 62 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Daire Başkanlığı ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı internette uyuşturucu kullanımını özendirici paylaşımlarda bulunan, uyuşturucu kullanımını anlatan ve uyuşturucu kullanımıyla ilgili düzenek tarifleri yapan kişileri yakalamaya yönelik İstanbul’un da aralarında bulunduğu 29 ilde ‘Şehit Arda Can’ operasyonu düzenlemişti.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuğba Ekinci’den Nur Yerlitaş Hakkında Suç Duyurusu

Yansın Geceler Bonzai Bom Doğan Tarda İstanbul Uyuşturucu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500