Yapımcı Gül Oğuz’un Kara Günü!

Ünlü yapımcı Gül Oğuz’un babası hayatını kaybetti.

Yapımcı Gül Oğuz’un Kara Günü!
Yapımcı Gül Oğuz’un Kara Günü! Meltem Yuksel
Bu içerik 13936 kez okundu.

 

MOST Prodüksiyon’un sahibi yapımcı Mustafa Oğuz’un eşi Gül Oğuz’un babası hayata gözlerini yumdu. Sanat camiasından bir çok isim çifti yalnız bırakmadı.

93 yaşındaki Muzaffer Tanrıöver’in cenaze namazı Bebek Camisi’nde kılındıktan sonra Nakkaştepe Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine, Ahmet Mümtaz Taylan,  Sezen Aksu, Emel Müftüoğlu, Birkan Sokullu, Mithat Can Özer, Gökçe Bahadır, Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli  gibi tanınmış isimler katıldı.

Bir zamanlar Kenan İmirzalıoğlu ile aşk dedikodularına adı karışan güzel oyuncu Cansu Dere ve yakışıklı oyuncunun nişanlısı Sinem Kobal’da cenazeye katılanlar arasındaydı.

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu’da cenaze töreninde eski eşi Ahmet Utlu'yla karşılaşıp ayaküstü sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Geçtiğimiz haftalarda Sezen Aksu'yla birlikte olduklarına dair söylentiler ile gündeme gelen Ahmet Mümtaz Taylan, Ahmet Utlu ile cenazede yan yana geldi.

Most Production eğlence dünyasında yenilikçi, lider bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir. 1985 senesinde Mustafa Oğuz (Yapımcı) ve eşi Gül Oğuz tarafından kuruldu. Kurulduğu yıldan bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğu konser etkinlikleri, Televizyon Dizileri, Müzikaller ve Sinema projelerinin uzun süreli ve başarılı olmaları sonucunda Most Production’a sektörün en saygın yapım şirketlerinden biri yapmıştır. 1998 senesinden sonra müzik piyasasındaki çalışmalarının yanı sıra,TV dizileri ve sinema filmleri yapımcılığı alanında da etkin olmaya başlayan Most Production, birden fazla özel projeye yapımcı olarak imzasını atmıştır. Bunlardan bazıları;

Dedemin İnsanları, Atlıkarınca, Prensesin Uykusu, Karanlıktakiler, Issız Adam, Gönül Yarası isimli filmlerin yanında, Hayat Şarkısı, Hatırla Gönül, Merhamet, Tek Başımıza, Bir Günah Gibi, Reis, Sıla, İlk Aşkım, Sil Baştan, Biz Bize Aşık Olduk ve İkinci Bahar gibi bir çok dizininde yapımcılığını üstlenmiştir.

 

 

 

Most Production Mustafa Oğuz Gül Oğuz Gül Opuzun babası vefat etti. Son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500