Yaramaz Çocuk Justin

Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber sık sık sevgili değiştirerek gündemde kalmaya devam ediyor.

Yaramaz Çocuk Justin
Yaramaz Çocuk Justin Meltem Yuksel
Bu içerik 3346 kez okundu.

Televizyon yıldızı Nicole Richie, Justin Bieber ile flört eden ve birlikte çıktıkları tatilin fotoğraflarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen kardeşine neredeyse ateş püskürüyor. İnternete olan bir sitenin iddialarına göre 34 yaşındaki Richie, kardeşinin şarkıcı ile birlikte olduğunu öğrenince öfkeden deliye döndü.

Ünlü şarkıcı Lionel Richie'nin henüz küçük bir çocukken evlatlık edindiği Nicole kardeşinin son dönemde "yaramaz çocuk" olarak tanınan Justin’ dan uzak durmasını istiyor. Nicole Richie'ye yakın bir kaynağa dayanarak çıkan haberlerde ünlü yıldız kardeşini "Justin seninle çıkmadan önce Kourtney Kardashian ile ilişki yaşadı. Kourtney benim arkadaşım" diyerek uyardığı söylendi.

Aynı kaynağın anlattıklarına göre Nicole kardeşine, "Eğer bu ilişkiye devam etmeye kararlıysan kendini bir felakete de hazırlamalısın" dedi.  Sofia’ da ablasına "Sen kendi işine bak" şeklinde cevap verdi. Ancak ablası bu ilişkinin sonunun kötü olacağını düşündüğünü de saklamadı.

Haber sitesine konuşan kaynak Sofia Richie'nin Justin Bieber'a kapıldığını ve ailesiyle arasını açmak pahasına da olsa kendisine yapılan uyarıları dinlemediğini anlattı.

justin bieber justin bieber dinle justin bieber sevgilileri justin selana gomez justin bieber sorry dinle sorry dinle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500