Yarışmadan Elenince Nefretini Kustu

Ekranların sevilen yarışması 'Survivor 2017'nin bu haftaki elenen ismi herkesi şaşırttı.

Yarışmadan Elenince Nefretini Kustu
Yarışmadan Elenince Nefretini Kustu Nilay Işık
Bu içerik 1696 kez okundu.

Heyecanı zirvede tutarak seyircisini ekran başına kilitlemeyi başaran 'Survivor 2017'de bu hafta elenen isim herkesi şaşırttı.

Gönüllüler takımından eleme potasına gönderilen Erdi, Sadin, Yiğit, Gökhan ve Elif'ten en az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Yiğit oldu. Yaptığı veda konuşmasına enteresan cümleler kuran yarışmacı, herkesi şoka uğrattı. Başta Survivor ekibine ve İlhan Mansız'a teşekkür ettiğini belirten Yiğit, bir hatasının olması durumunda Ünlüler takımından özür dilediğini açıkladı.

Gönüllüler takımına geldiğinde ise ada altında toplanmış ve kendini takım olarak göremeyen bazı arkadaşların bulunduğunu ifade eden yarışmacı, yarışmada çok güzel dostluklar edindiğini fakat yolda gördüğü zaman selam vermeyeceği insanları da tanıdığını söyledi. Adada gözlerine baktığı zaman sinsilik gördüğü insanlarla tanıştığını dile getiren Yiğit, delikanlılık ve adamlıktan bahseden insanların başkalarının arkasında kuyruk gibi dolaştıklarını ifade etti. Adada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve gittiği için çok üzüldüğünü belirten ünlü yarışmacı, 'Hayırlısı buymuş' ifadelerini kullandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

O Jakuzide Ne Yapıyorsunuz?
 
Survivor Survivor 2017 Survivor Ünlüler Survivor Gönüllüler Acun Acun Ilıcalı Acun Medya TV8 Survivor Erdi Survivor Eleme Survivor 2017 Yiğit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500