“Yarışmadan Sonra Eşimi Kaybettim”

MasterChef yarışmasında yaptığı taşkın hareketleri yüzünden diskalifiye olan ve daha sonra bileklerini kesen Murat Özdemir, bir alışveriş merkezinde Nebahat Özdemir’le objektiflere yansıdı. Şok eden görüntüler hakkında konuşan Özdemir, "Yarışmadan sonra eşimi kaybettim" dedi.

“Yarışmadan Sonra Eşimi Kaybettim”
“Yarışmadan Sonra Eşimi Kaybettim” Meltem Yuksel
Bu içerik 929 kez okundu.

MasterChef yarışmasında yaptığı taşkın hareketleri yüzünden diskalifiye olan ve daha sonra bileklerini kesen Murat Özdemir, bir alışveriş merkezinde Nebahat Özdemir’le objektiflere yansıdı.

Yarışmadan ayrıldıktan sonra sıkıntılı günler yaşan Özdemir; “Maalesef ben çok para harcıyorum, param kalmadı. Çok da bağış yaptık, şu an param yok. Kartta varsa onunla yemek yiyeceğiz. Evde makarna yiyoruz onu da 2 liraya alıyoruz. İntihar ettiğim yalan. Ben hanım köylüyüm, patron hanım” dedi.

Eşi ise Nebahat Hanım ise ; “Eşimi öyle görünce tabii ki üzülüyorum. Aslında eşim çok iyi bir insan, kalbi temiz… Ama sinirlendiği zaman biraz değişiyor. TV’de ve sosyal medyada gördüklerime çok üzülüyorum. O videoları ben dışarı çıktığım zaman çekiyor.

Eşimi öyle görünce çok üzülüp, ağladım. Çok şey kaybettim, eşimi kaybettim. Böyle bir insan değildi. Keşke girmeseydi o yarışmaya. Bu duruma bütün sevenleri üzülüyor. İnşallah daha iyi olacak’ açıklamasını yaptı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mahkemeden Deren Talu’ya Ret

MasterChef MasterChef Murat Murat Özdemir Nebahat Özdemir MasterChef Murat'ın Eşi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500