Yasak Aşıktan Olay Frikik

Üç senelik evli olan Sarp Levendoğlu ile aşk yaşadığı öne sürülen Derya Şensoy, rüzgarın azizliğine uğrayarak frikik verdi.

Yasak Aşıktan Olay Frikik
Yasak Aşıktan Olay Frikik Nilay Işık
Bu içerik 2717 kez okundu.

Birce Akalay ile üç senedir evli olan Sarp Levendoğlu ile aşk yaşadığı öne sürülen Derya Şensoy, rüzgarın azizliğine uğrayarak frikik verdi.

Geçtiğimiz akşam kardeşi Ferhan ile birlikte gittiği Gümüşsuyu'nda bulunan bir restoranın çıkışında görüntülenen Şensoy, uzatılan mikrofonlara konuşmadı. Kendisine muhabirler tarafından yöneltilen soruları cevapsız bırakan ünlü oyuncu, hızla oradan uzaklaşmaya çalıştı.

Oyuncu Sarp Levendoğlu ile yasak aşk yaşadığı ve Akalay'ın üç senelik evliliğinin bitmesine neden olduğu iddia edilen Şensoy, iddiaları inkar etmeyerek sessiz kalmayı tercih etti. Sokakta hızla yürürken rüzgarın etkisiyle elbisesi açılan aktris, havanın azizliğine uğrayarak bacak frikiği verdi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Eşkıya Yayından mı Kalkıyor?
 
birce akalay derya şensoy birce akalay derya şensoy birce akalay kilo birce akalay boyu birce akalay eşi birce akalay kocası birce akalay sarp levendoğlu sarp levendoğlu sarp levendoğlu eşi birce akalay boşanıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500