Yasak Aşkı 29 Ekim Resepsiyonundan Etti

Selin İmer’le yasak aşk yaşadığı ortaya çıktıktan sonra eşinden boşanma kararı alıp yeniden dünya evine giren şarkıcı Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev sahipliğini yaptığı 29 Ekim resepsiyonuna bu yıl davet edilmedi.

Yasak Aşkı 29 Ekim Resepsiyonundan Etti
Yasak Aşkı 29 Ekim Resepsiyonundan Etti Meltem Yuksel
Bu içerik 1484 kez okundu.

Sinem Ceceli’yle 9 yıllık evliliğini anlaşmalı bir şekilde sonlandırdıktan sonra yasak aşkı Selin İmer ile nikah masasına oturan Mustafa Ceceli, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilen 29 Ekim resepsiyonuna davet edilmeyen ünlü isimler arasında yerini aldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Erdoğan tarafından Beştepe'de düzenlenen resepsiyona davetli olan isimler kadar katılmayanlar da dikkat çekti. Bunlarda biri de 9 senelik evliliğini yasak aşkı sosyetik güzel Selin İmer yüzünden anlaşmalı bir şekilde bitiren ve daha sonra İmer’le nikah masasına oturan Mustafa Ceceli'den başkası değildi.

Daha önce Cumhurbaşkanı tarafından verilen programlarda boy gösteren şarkıcı bu yıl düzenlenen 29 Ekim resepsiyonuna davet edilmemesi "Erdoğan, Ceceli'yi sildi" şeklinde yorumlandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sporu Abartan Seda Sayan Hastanelik Oldu

Mustafa Ceceli Selin İmer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 29 Ekim 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim Resepsiyonu Beştepe Bayram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500