'Yasak Elma' Siren Ertan'ı Çok Kızdırdı

‘Yasak Elma’ dizisinin yeni bölümünde senaryo gereği yaşanan olay, akıllara 18 yıl Siren Ertan'ın yaşadığı meşhur 'davet skandalı'nı getirdi.

'Yasak Elma' Siren Ertan'ı Çok Kızdırdı
'Yasak Elma' Siren Ertan'ı Çok Kızdırdı Meltem Yuksel
Bu içerik 1595 kez okundu.

Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece’nin yer aldığı 'Yasak Elma' sosyeteyi yakından takip etmesinin yanı sıra Melda Kosif’in misafir oyuncu olduğu dizide bazı karakterlerin isimleri için de sosyeteden ilham alındığı gelen iddialar arasındaydı.

Müge Dağıstanlı'nın kaleme aldığı haberde, dizide en son öyle bir olay anlatıldı ki, akıllara 18 yıl önce yaşanan o meşhur ‘davet skandalı’ geldi. Olayın kahramanı ise modacı Siren Ertan’dı. Şevval Sam’ın canlandırdığı ‘Ender’, eski eşi ‘Halit’ (Talat Bulut) ve genç karısı ‘Yıldız’ın (Eda Ece) cemiyetteki itibarını zedelemek istemesi üzerine hayali bir davet düzenleyip Yıldız'a davetiye gönderdi.

Sosyeteye girmeye çalışan ‘Yıldız’ bu oyuna gelince olmayan geceye gitti ve fotoğrafları çekilip günlerce dalga konusu oldu. Siren Ertan'ın 2000 yılında yaşadığı gerçek olay ise, sosyetik güzel ile o zamanki eşi Ercan Canmutlu'ya haritada var olmayan Tanganika'nın kralının taç giyme töreni için davetiye gönderilmişti.

Çift, hayali ülkenin İstanbul Fahri Konsolosluğu tarafından çağrıldıklarını sandı. Resepsiyona uygun giyinip Maçka'daki 5 yıldızlı otelin yolunu tuttular. Her şeyin düzmece olduğunu anladıklarında ise vakit çoktan geçmiş, fotoğrafları çekilmişti. Çok bozulan çift, hayali krallık ve balo yıllarca konuştu sosyete dünyasında konuşulmuştu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Shakira'nın Konser Bileti Dudak Uçuklattı

Ercan Canmutlu Siren Ertan Şevval Sam Talat Bulut Eda Ece Melda Kosif Yasak Elma Tanganika Olayı Siren Ertan Tanganika Olayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500