"Yatakta Harikaydık"

Altı yıllık eşi Kaan Tangöze’den aldatıldığı için ayrılan Seçkin Piriler, verdiği röportajında yatak sırlarını anlatarak herkesi şaşırttı.

Meltem Yuksel
Bu içerik 1986 kez okundu.

Seçkin Piriler, eşi Kaan Tangöze’nin kendisini Kıvılcım Ural’la aldattığını öğrendikten sonra boşanma kararı almış ve oldukça zor günler geçirmişti.

Yaşadığı kötü günleri atlatmayı başaran Piriler, Posta Gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aldatıldığını hiçbir zaman hissetmediğini vurgulayan oyuncu, magazin sayfalarında yer alan malum fotoğraf sayesinde öğrendiği zaman şok geçirdiğini söyledi.

Son ana kadar yatakta her şeyin harika olduğunu özellikle vurgulayan Seçkin; “Hatta beni aldattığını gazeteden öğrenmeden üç gün önce Bodrum'da oteldeydik, her şey harikaydı. El ele, göz göze, diz dizeydik. Kaan gelince çocuklardan önce beni öperdi. Üçüncü çocuğu istiyordu. “İki erkeğin yanına bir kız yakışır” derdi. Bizi tanıyan herkes bilir bunları. Her şeyimiz yerli yerindeydi, ayrıca Kaan benden boşanmayı hiç istemedi, eski zamanlarda yaşasaydık eğer malum şahıs kumam olacaktı’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Seren Serengil Evleniyor mu?

 

 

 

 

Seçkin Piriler Kaan Tangöze Kıvılcım Ural Posta İhanet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500