Yattara Çapkınlığı Eline Yüzüne Bulaştırdı

'Survivor 2016' sayesinde adını sıklıkla duyuran ve sempatik tavırları ile gönülleri fethetmeyi başaran eski futbolcu İbrahim Yattara, çapkınlık yaparken yakalanınca kaçmayı tercih etti.

Yattara Çapkınlığı Eline Yüzüne Bulaştırdı
Yattara Çapkınlığı Eline Yüzüne Bulaştırdı Nilay Işık
Bu içerik 2861 kez okundu.

 

Katıldığı 'Survivor 2016' yarışması sayesinde adından sıklıkla söz ettiren ve hem sempatik tavırları hem de bir o kadar sempatik Türkçe'si ile gönülleri fethetmeyi başaran eski futbolcu İbrahim Yattara, çapkınlık yaparken yakalanınca kaçmayı tercih etti.

'Survivor 2016' yarışmasının ardından popülerliği iyice artan ve magazin gündemini sıklıkla meşgul eden eski futbolcu Yattara, geçtiğimiz gün Reina'da görüntülendi.

Bir erkek arkadaşı ile birlikte geldiği mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen ve alkol sınırlarını aştığı gözlemlenen Yattara, plaj kıyafetleri ile eğlenmeye çıkmasına rağmen bütün gece kadınların göz hapsindeydi.

TAKSİDEN İNEREK KOŞMAYA BAŞLADI

Gecenin ilerleyen saatleri ile birlikte gittiği mekandan iki güzel kadınla birlikte çıkan Yattara'nın çapkınlık turu komedi filmlerini aratmadı.

Yanındaki iki kadın ile birlikte taksiye binen eski futbolcu, flaşların patlaması ile hayrete düştü. Çapkınlık esnasında objektiflere yakalandığını fark eden ve çareyi bindiği taksiden inerek koşmakta bulan sempatik futbolcunun panik halleri herkesi bir hayli güldürdü.

KENDİSİNİ YERLERE ATMIŞTI

'Survivor 2016'da ailesinin özlemi ile gözyaşlarına boğulan Yattara'nın bu kaçamağı, sevenleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

ÇOK FAZLA ALDATMA HABERLERİ ÇIKIYOR

Salifou Junior ve Amadu Pokou isimlerini verdiği iki çocuğunun annesi olan Aminata Pendessa ile oldukça çalkantılı bir şekilde devam ettiği bilinen bir evliliğe sahip olan İbrahim Yattara, Türkiye'deki futbol hayatı süresince de pek çok kez aldatma haberleri ile gündeme gelmişti.

Sarsıntılara rağmen eşi İbrahim Yattara'nın barışma talebini geri çevirmeyen ve evliliğini devam ettiren Aminata Pendessa'nın bu aldatma haberleri karşısında nasıl bir tavır takınacağı ise oldukça merak ediliyor.

yattara ibrahim yattara survivor 2016 survivor yattara survivor ibrahim yattara yattara eşi yattara çocukları yattara reina yattara aldatma son dakika magazin aminata pendessa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500