Yavru Vatan’da Yasak Aşk Skandalı

KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün’ün ünlü manken ve oyuncu İnci Pars’la aşk yaşadığı ve oyuncunun da 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Özgürgün, Turizm Bakanlığı Kültür Daire Başkanı olan Avukat Dilek Özgürgün’le boşanma arifesinde.

Yavru Vatan’da Yasak Aşk Skandalı
Yavru Vatan’da Yasak Aşk Skandalı Meltem Yuksel
Bu içerik 1296 kez okundu.

Yaklaşık 3 yıl önce Ankara’da Turizm Bakanlığı Kültür Daire Başkanı Avukat Dilek Özgürgün’le dünya evine giren KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün’ün manken ve oyuncu İnci Pars’la aşk yaşadığı ve oyuncunun da 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

KKTC Başbakanı eşine evlilik birliğindeki görev ve rolü yerine getirmediği gerekçesiyle boşanma davası açmış ve buna karşılık Dilek Özgürgün ise, 'kusurlu olmadığını' belirterek, Özgürgün'den 2,5 milyon lira tazminat isteyip, korumalarıyla iki kez evden atıldığını iddia etmişti.

Avukat Boysan Boyra ise boşanma davası devam ederken Hüseyin Özgürgün'ün, merhum sanatçı Kenan Pars'ın manken ve oyuncu torunu İnci Pars ile aşk yaşadığını hatta üç katlı, tenis kortlu, sıcak ve soğuk havuzlu, etrafı kale gibi duvarlarla çevrili 5 milyon TL değerinde bir malikane satın aldığını belirtip evlilik süresince evlilik görevini kimin yerine getirmediğini ortaya çıktığını söyledi.

Duruşma ileriki bir tarihe ertelenirken İnci Pars'ın 5 aylık hamile olduğu iddia edildi. Hamileliğin ilerlemesiyle olayın ortaya çıktığı belirtilirken Dilek Özgürgün'ün avukatının bu iddiayı da mahkemeye taşıma kararı aldığı öğrenildi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tek Eşli Olmadığını İtiraf Eden Erman Toroğlu Eşinden Boşandı

 

KKTV Yavru Vatan İnci Pars Hüseyin Özgürgün Hamile Ev Boşanma Dava Avukat Dilek Özgürgün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500